Mammobusy

Tutaj znajdziesz mammobusy podczas akcji

Kobiety w wieku 50-69 lat, które przez ostatnie 2 lata nie wykonywały refundowanej mammografii, mogą wykonać bezpłatne badanie w mobilnym mammobusie na terenie 10 województw zaznaczonych na mapce.

Kobiety niespełniające powyższego warunku, mogą wykonać badanie w obniżonej cenie, 60 zł.

Dzwoniąc, przygotuj swój nr PESEL i numer telefonu - wtedy proces rejestracji przebiegnie błyskawicznie.

  Zapisz się na badanie telefonicznie:
  42 254 64 10 lub 517 544 004


  lub umów się przez internet:

Mammobusy wyposażone są w najnowszy, cyfrowy sprzęt,
który zapewnia:

  • bardzo wysoką jakość zdjęć
  • archiwizację elektroniczną i możliwość analizy porównawczej zdjęć
  • elektroniczne przesyłanie zdjęć do opisowni, co chroni materiały przed uszkodzeniami mechanicznymi i negatywnym wpływem czynników środowiskowych
  • minimalną dawkę promieniowania

Tak wyglądają nasze

mammobusy

Znajdziesz je we wrześniu i październiku w ponad 200 miejscowościach.
Sprawdź, czy odwiedzimy również Twoje miejsce zamieszkania.

Kliknij swoje województwo i sprawdź miejsca badań

03.09.2018 – Bełchatów (Miejskie Centrum Kultury, Plac Narutowicza)

03-04.09.2018 – Wieluń (Wieluński Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 5)

04.09.2018 – Zduńska Wola (Urząd Miasta, ul. Złotnickiego 12)

05.09.2018 – Żychlin (Dom Kultury, ul. Fabryczna 3)

05.09.2018 – Ozorków (Ozorkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Staszica 1)

06.09.2018 – Radomsko (Centrum Medyczne Volver, ul. Reymonta 62)

06.09.2018 – Działoszyn (Urząd Miasta i Gminy, ul. Piłsudskiego 21)

07.09.2018 – Krośniewice (NZOZ Medical, ul. Poznańska 18/20)

07.09.2018 – Gałków Duży (NZOZ Eskulap, ul. Dzieci Polskich 6)

07.09.2018 – Różyca (Szkoła Podstawowa, ul. Piotrkowska 11)

08.09.2018 – Łódź Retkinia (parking Carrefour, Aleja Bandurskiego 49)

08.09.2018 – Łódź Olechów (Gimnazjum nr 36, ul. Dąbrówki)

08.09.2018 – Łódź Port (Port Łódź, ul. Pabianicka 245)

08.09.2018 – Łódź Górna (MOSiR Stawy Jana, ul Rzgowska 247)

10-11.09.2018 – Kutno (Starostwo Powiatowe, ul. Kościuszki 16)

10.09.2018 – Rawa Mazowiecka (Dom Kultury, ul. Krakowska 6c)

10-11.09.2018 – Skierniewice (NZOZ Judyta, ul. Reymonta 16)

11.09.2018 – Widawa (NZOZ POlimed, ul. Sieradzka 5)

12.09.2018 – Aleksandrów Łódzki (SPZOZ, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1)

12.09.2018 – Rząśnia (Gminny Ośrodek Zdrowia, ul. Waryńskiego 6)

13.09.2018 – Rąbień (NZOZ Kamed, ul. Pańska 14)

13.09.2018 – Konstantynów Łódzki (Konstantynowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Piłsudskiego 32)

14.09.2018 – Koluszki (Eskulap, ul. Korczaka 5)

14.09.2018 – Poddębice (Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Krasickiego 3a)

15.09.2018 – Łódź Manufaktura (obok wejścia do kina)

16.09.2018 – Aleksandrów Łódzki (Urząd Miejski, Plac Kościuszki 2)

17.09.2018 – Piątek (NZOZ Alamed, ul. Stodolniana 6/2)

17.09.2018 – Łódź Górna (Urząd Statystyczny ul. Suwalska)

18.09.2018 – Łanięta (Urząd Gminy, Łanięta 16)

18.09.2018 – Łódź Dąbrowa (Spółdzielnia Mieszkaniowa Dąbrowa, ul. Zbaraska 11)

19.09.2018 – Łódź Górniak (Targowisko Górniak, ul. Piotrkowska 317)

19.09.2018 – Dąbrowice (Ośrodek Zdrowia, Stary Rynek 31)

20.09.2018 – Łódź Widzew (Szkoła Podstawowa nr 37 ul. Szpitalna 9/11)

20.09.2018 – Tuszyn (Samorządowa Przychodnia Zdrowia, ul. Żeromskiego 24/26)

20.09.2018 – Lipiny (OSP, Lipiny 48a)

21.09.2018 – Łódź Radogoszcz (Przychodnia Zdrowia, ul. Nastrojowa 10)

21.09.2018 – Łódź Dąbrowa (Centrum Meyczne REMEDIUM, ul. Dąbrowskiego 15B)

21.09.2018 – Łódź Widzew (Apteka DOZ, ul. Elsnera 19)

21.09.2018 – Łódź Śródmieście (Przychodnia Renoma, ul. Sterlinga 16/18)

22.09.2018 – Łódź Teofilów (Dom Kultury Lutnia, ul. Łanowa 14)

22.09.2018 – Łódź Śródmieście (Galeria Łódzka, wejście od ul. Sienkiewicza)

24.09.2018 – Łódź Retkinia (SM Retkinia Północ, ul. Kusocińskiego 140)

24-25.09.2018 – Łódź (ZUS Inspektorat, ul. Zamenhofa 2)

25.09.2018 – Łódź Retkinia (Centrum Medyczne Retkińska, ul. Retkińska 127)

26.09.2018 – Kobiele Wielkie (Ośrodek Zdrowia, ul. Reymonta 79)

26.09.2018 – Wieruszów (Osiedle Waryńskiego)

27.09.2018 – Przedbórz (Miejski Dom Kultury, ul. Rynek 15)

27.09.2018 – Wielgomłyny (Ośrodek Zdrowia, ul. Radomszczańska 7)

27.09.2018 – Łódź Retkinia (RI-MED, ul. Rajdowa 8)

28.09.2018 – Ksawerów (SPZOZ MEDiKSA ul. Jana Pawła II 27)

 

01.09.2018 – Warszawa Wawer (Tężnie Solankowe, Marysin Wawerski)

03.09.2018 – Skaryszew (Urząd Miasta i Gminy, ul. Słowackiego 6)

04.09.2018 – Jedlnia Letnisko (SPZOZ, ul. Chopina 1)

05.09.2018 – Gniewoszowów (Urząd Gminy, ul. Lubelska 16)

06.09.2018 – Świerże Górne (Parafia Rzymskokatolicka św. Jakuba, Świerże Górne 56)

07.09.2018 – Garbatka – Letnisko (Urząd Gminy, ul. Kochanowskiego 135)

08.09.2018 – Kozienice (Stadion,  ul. Sportowa 1)

10.09.2018 – Siennica (SPZOZ, ul. Akacjowa 2a)

10.09.2018 – Sochaczew (Plac Kościuszki)

11.09.2018 – Mrozy (Urząd Gminy, ul. Mickiewicza 22)

11.09.2018 – Teresin (Urząd Gminy, ul. Zielona 20)

12.09.2018 – Jeruzal (Zespół Szkół, ul. Szkolna 8)

12.09.2018 – Białobrzegi (Hala Sportowa, ul. Reymonta 13a)

13.09.2018 – Kałuszyn (SPZOZ, ul. Wojska Polskiego 24)

13.09.2018 – Radzanów (Świetlica Wiejska)

14.09.2018 – Odrzywół (Szkoła Publiczna, ul. Warszawska 51)

14.09.2018 – Cegłów (SPZOZ, Plac Anny Jagiellonki 17)

22.09.2018 – Warszawa Praga Południe (Park im. Polińskiego, ul. Szaserów)

24.09.2018 – Marki (Zespół Szkół, ul. Piłsudskiego 69)

25.09.2018 – Tłuszcz (Urząd Miasta, ul. Warszawska 10)

26.09.2018 – Zielonka (Hotel Trylogia, ul. Poniatowskiego 46)

27.09.2018 – Grodzisk Mazowiecki (NZOZ Malvita, ul. Traugutta 30)

28.09.2018 – Milanówek (OSP, ul. Warszawska 18)

28.09.2018 – Sierpc (Centrum Kultury i Sztuki, ul. Piastowska 39)

 

17.09.2018 – Złotniki Kujawskie (Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Szosa Bydgoska 35)

18.09.2018 – Toruń (Galeria Atrium Copernicus, ul. Żółkiewskiego 15)

19.09.2018 – Toruń (Liceum Ogólnokształcące nr 2, ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6)

20.09.2018 – Toruń (obok Kościoła Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, ul. Powstańców Śląskich 7)

24.09.2018 – Nowe (przy Gminnej Przychodni Zdrowia, ul. Gen. Komierowskiego 39)

25.09.2018 – Pruszcz (przy Urzędzie Gminy, ul. Główna 33)

26.09.2018 – Jeżewo (przy przychodni Zdrowia, ul. Czerska 4)

27.09.2018 – Dragacz (przy Urzędzie Gminy, Dragacz 7a)

28.09.2018 – Inowrocław (parking Centrum Handlowego Galeria Solna, ul. Wojska Polskiego 16)

29.09.2018 – Inowrocław (Sanatorium Energetyk, ul. Zygmunta Wilkońskiego 2)

 

01-03.09.2018 – Ostrowiec  Świętokrzyski (Starostwo Powiatowe, ul. Iłżecka 37)

03.09.2018 – Mniów (Urząd Gminy, ul. Centralna 10)

04.09.2018 – Strawczyn (Ośrodek Zdrowia, ul. Ogrodowa 2)

04.09.2018 – Szewna (Gimnazjum, ul. Langiewicza 3)

05.09.2018 – Kunów (Urząd Gminy, ul. Warszawska 45 B)

05.09.2018 – Nowa Słupia (Urząd Gminy, Rynek 15)

05.09.2018 – Łagów (Remiza OSP, Rynek 68 A)

06.09.2018 – Waśniów (Urząd Gminy, ul. Rynek 24)

06.09. 2018 – Raków (Ośrodek Zdrowia, ul. Klasztorna 16)

07.09.2018 – Skarżysko Kościelne (Ośrodek Zdrowia, ul. Iłżecka 2A)

07.09.2018 – Masłów Pierwszy (Urząd Gminy, ul. Spokojna 2)

07.09.2018 – Krajno (parking obok Dealera Ciągników Case-Marian Kisiel, Górno 88)

10.09.2018 – Sandomierz (NZOZ Rodzina, ul. Armii Krajowej 3)

11.09.2018 – Dwikozy (Urząd Gminy, ul. Spółdzielcza 15)

11.09.2018 – Koprzywnica ( Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Rynek 36)

12.09.2018 – Klimontów (Urząd Gminy, ul. Zysmana 1)

13.09.2018 – Obrazów (Plac przy budynku dawnego Urzędu Gminy)

14.09.2018 – Rytwiany (Urząd Gminy, ul. Staszowska 15)

14.09.2018 – Staszów (Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Mickiewicza 40)

17.09.2018 – Bieliny (Urząd Gminy, ul. Partyzantów 17)

18.09.2018 – Łopuszno (Zespół Szkół im. Jana Pawła II, ul. Strażacka 5)

19.09.2018 – Morawica (Zakład Gospodarki Komunalnej, ul. Kielecka 38)

19.09.2018 – Chmielnik (Ośrodek Zdrowia, ul. Kielecka 18)

20.09.2018 – Ćmińsk (Ośrodek Zdrowia, ul. Staszica 10)

21.09.2018 – Sitkówka Nowiny (Urząd Gminy, ul. Białe Zagłębie 25)

24.09.2018 – Samsonów (NZOZ Nasza Przychodnia, Samsonów 24)

25.09.2018 – Daleszyce (Ośrodek Zdrowia, Plac Staszica 22)

26.09.2018 – Piekoszów (Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kolejowa 2)

12.09.2018 – Blachownia (Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 1)

12.09.2018 – Olsztyn (Urząd Gminy, Plac marszałka Piłsudskiego)

13.09.2018 – Piekary Śląskie (Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Kazimierza Wielkiego 1)

14.09.2018 – Toszek (Apteka Główna, ul. Gliwicka 11)

15.09.2018 – Katowice (Centrum Odchudzania Cambridge, ul. 1 Maja 23)

15.09.2018 – Katowice (Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Zawiszy Czarnego 10)

24.09.2018 – Bielsko-Biała (Osiedlowy Dom Kultury Pega, ul. Braci Gierymskich 5)

25.09.2018 – Żory (NZOZ Alfa-Med, ul. Promienna 1)

26.09.2018 – Kobiór (Ośrodek Zdrowia, ul. Centralna 12)

27.09.2018 – Suszec (Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ogrodowa 22)

28.09.2018 – Jastrzębie Zdrój (Budynek Administracji Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Katowicka 3a)

 

03.09.2018 – Stanin (Urząd Gminy Stanin)

04.09.2018 – Biała Podlaska (Administracja osiedla Młodych, ul. Łukaszyńska 33)

05.09.2018 – Drelów (Urząd Gminy, ul. Szkolna 12)

06.09.2018 – Leśna Podlaska (Delikatesy Centrum, ul. Bialska 48)

07.09.2018 – Terespol (Urząd Miasta, ul. Czerwonego Krzyża 26)

17.09.2018 – Łuków (NZOZ Łuksja-Med., ul. Staropijarska 3)

17.09.2018 – Biłgoraj (Stokrotka, ul. Sikorskiego 5)

18.09.2018 – Frampol (Miejsko-gminny Ośrodek Kultury, ul. Nowa 5)

18.09.2018 – Turobin (OSP Turobin)

18.09.2018 – Stoczek Łukowski (Urząd Miasta, Plac Kościuszki 1)

18.09.2018 – Krzywda (Remiza OSP, ul. Łukowska 50)

19.09.2018 – Goraj (Szkoła Podstawowa, ul. Bednarska 8)

19.09.2018 – Wojcieszków (Urząd Gminy, ul. Kościelna 38)

19.09.2018 – Wola Mysłowska (Urząd Gminy, Wola Mysłowska 57)

20.09.2018 – Łukowa (NZOZ Przychodnia Rodzinna, Łukowa 51)

20.09.2018 – Obsza (Gminny Ośrodek Kultury)

24.09.2018 – Zamość (Spółdzielnia mieszkaniowa im. Łukasińskiego, ul. Wiejska 17)

25.09.2018 – Dzwola (OSP)

26.09.2018 – Janów Lubelski ( Dom towarowy, ul. Kilińskiego)

27.09.2018 – Modliborzyce (Urząd Miejski, ul. Piłsudskiego 63)

28.09.2018 – Potok Wielki (Urząd Gminy)

 

10.09.2018 – Olszyna (OSP, ul. 3 Maja)

11.09.2018 – Lubomierz (Przychodnia Lubomed, ul. Gryfiogórska 6)

11.09.2018 – Wleń (Gminna Służba Zdrowia, ul. Ogrodowa 8)

12.09.2018 – Mirsk (Ośrodek Zdrowia, ul. Mickiewicza 36)

13.09.2018 – Leśna (Urząd Miejski, ul. Rynek 19)

14.09.2018 – Gryfów Śląski (Supermarket Sawczak, ul. Kolejowa)

17.09.2018 – Nowa Ruda (Centrum Medyczne Salus, ul. Piłsudskiego 2)

17.09.2018 – Kłodzko (Centrum Medyczne Salus, ul. Kusocińskiego 3a)

18.09.2018 – Międzylesie (Urząd Miasta i Gminy, Plac Wolności 1)

19.09.2018 – Podgórzyn (Urząd Gminy, ul. Żołnierska 4)

20.09.2018 – Dziwiszów (OSP Dziwiszów)

20.09.2018 – Siedlęcin (Świetlica Wiejska w Siędlęcinie)

21.09.2018 – Miłkowice (Gminny Ośrodek Zdrowia, ul. Działkowa 2a)

21.09.2018 – Kunice (Gminny Ośrodek Zdrowia, ul. Staropolska 8a)

 

02.09.2018 – Bartoszyce (Plac Bohaterów Westerplatte)

03.09.2018 – Orneta (Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 4)

04.09.2018 – Lidzbark Warmiński (Lidzbarski Dom Kultury, ul. Słowackiego 4)

05.09.2018 – Górowo Iławeckie (Urząd Miasta, Plac Ratuszowy 18)

06.09.2018 – Sępopol (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Lipowa 1)

07.09.2018 – Bisztynek (Szkoła, ul. Kolejowa 5)

24.09.2018 – Ostróda (Starostwo Powiatowe, ul. Jana III Sobieskiego 5)

25.09.2018 – Łukta (Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kościelna 2b)

26.09.2018 – Nidzica (Miejski  Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Kolejowa 5)

27.09.2018 – Kozłowo (Gminne Centrum Kultury i Sportu, ul. Nidzicka 31)

27.09.2018 – Janowiec Kościelny (Dom Strażaka, Janowiec Kościelny 149)

 

17.09.2018 – Wielkie Oczy (Remiza OSP, ul. Leśna 2)

17.09.2018 – Oleszyce (Gimnazjum Publiczne, ul. Mickiewicza 1)

18.09.2018 – Lubaczów (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Mickiewicza 45)

19.09.2018 – Cieszanów (Szkoła Podstawowa im. płk. Bronisławy Wysłouchowej z Szabatowskich, osiedle Nowe Sioło 15)

19.09.2018 – Stary Dzików (Dom Kultury, ul. Kościuszki 83)

20.09.2018 – Narol (Gminny Ośrodek Kultury, ul. Warszawska 27)

20.09.2018 – Horyniec Zdrój (Dom Zdrojowy, ul. Sanatoryjna 3)

21.09.2018 – Przeworsk (Remiza OSP, ul. Krasickiego 7)

 

03.09.2018 – Augustów (Galeria Handlowa MARJON, ul. Mazurska 10)

04.09.2018 – Augustów (Galeria Handlowa MARJON, ul. Mazurska 10)

05.09.2018 – Michałowo (przy Ośrodku Zdrowia, Szkolna 20)

06.09.2018 – Bielsk Podlaski (parking przy Centrum Zakupów al. J. Piłsudskiego 31)

07.09.2018 – Bielsk Podlaski (parking przy Centrum Zakupów al. J. Piłsudskiego 31)

10.09.2018 – Brańsk (Urząd Miasta, Rynek 8)

11.09.2018 – Wyszki (Urząd Gminy, ul. Piotrkowska 2)

12.09.2018 – Orla (plac przed Synagogą w Orlej, ul. Spółdzielcza 2)

13.09.2018 – Czarna Białostocka (Przychodnia Zdrowia, ul. Torowa 1)

14.09.2018 – Czarna Białostocka (Przychodnia Zdrowia, ul. Torowa 1)

 

Główna siedziba Salve Medica
ul. Szparagowa 10 ; 91-211 Łódź


Zapoznaj się z pełną ofertą Salve Medica
www.salvemedica.pl


Umów się na badanie w mammobusie
lub pracowni stacjonarnej

tel. 42 254 64 10 / 517 544 004


Umów się na badanie w Salve Medica w Łodzi
tel. 42 254 64 00 / 42 254 64 01